merdivenresmi

Hizmetlerimiz


Ahşap merdiven ve küpeşte sektöründe, 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübe ile dubleks - tripleks ev, villa, büro, işyerlerine müşterinin tarzına, mekanın dekoratif özelliklerine uygun çözümler getirmeye devam etmektedir.
Hedefimiz müşterimizin memnuniyetidir.

* * *

Çalışma Alanlarımız


 • Ahşap Merdivenler

  Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, firmamızda tasarımı, teknik çizimleri, imalatı ve montajı yapılabilmektedir. Merdivenin monte edileceği mekana göre, kullanılan malzemeler değişkenlik gösteriyor. Bu yüzden detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından üretilen merdivenler villa, ev, ofis, mağaza, fabrika, restaurant, cafe ve otellerde kullanılabilmektedir.
 • Küpeşte İmalatı

  Balkonlara, merdivenlere, havuz kenarlarına ve inşaatların birçok bölümüne emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Küpeşte plastik, alüminyum, demir ve ahşap profiller kullanılarak oluşturulur.

  Balkonlarda ve merdivenlerde güvenliği sağlamak için kenar kısımda alüminyum profiller kullanılarak oluşturulan korkuluğa inşa edilen dekoratif koruma bariyerlere alüminyum küpeşte denir. çoğunlukla alüminyum, çelik, ahşap ve paslanmazdan yapılır.

  Alüminyum küpeşte, dikme denilen dikey parçalardan ve bu dikey parçaların üstünden geçen üst borudan ve ortasından geçen iki veya üç sıralı yatay borulardan oluşur.

 • Pergole ve kamelya

  Pergole ve kamelya üretimimiz yalnızca ahşabın çam, ireko, teak gibi malzemeleriyle yerin biçim ve konumuna göre balkonlu pergole ve düz pergole modellerinde üretilip emprenyelendikten sonra boyanmaktadır. Ürettiğimiz veya Mevcut pergole ve kamelyalarınızın bakım ve onarımı da firmamız tarafından sizin isteğiniz doğrultusunda yapılmaktadır.

  Üretimimiz sitemizde yer alan ürünler ve çeşitlerle sınırlı değildir. Sizde mekânınızı değiştirmek; modern ya da klasik tarzda dekore ettirmek ya da elinizdeki mimari projede yer alan mobilyaları tecrübeli bir kadroya imal ettirmek isterseniz bizi arayın

 • Ahşap Dekorasyon

  Ahşap mobilya dekorasyon alanında, iş yeri dekorasyon, ofis ekorasyon, bar dekorasyon, restoran dekorasyonu, villa dekorasyonu, ev dekorasyon, bahçe dekorasyonu işlerinde, mimari tasarım, dizayn, üretimi ve uygulamaları... Yaşadığınız mekanı size özel kılan, sizin tercihleriniz ve hayallerinizdir. Ahşap sıcaklığını, sağlığını ve şıklığıyla yaşadığınız mekanları size özel kılalım..

 • Ahşap Kapı

  Kahraman Merdiven kapı deneyimini masif kapı, amerikan panel kapı ve lake kapı olarak üç sınıfa ayırmıştır. Bünyesindeki uzman ve deneyimli kadrosu, Kahraman Merdiven kalitesi ile ürün süreklili sağlamıştır.

  Amerikan panel kapı, piyasada farklı yapım şekilleri ve modelleri mevcut olup şık bir görünüme sahiptir. İmalatında petek, ahşap ya da mdf vb. dolgu malzemeleri kullanılır. Dolgu malzemesinin iki yüzüne kapı paneli preslenmek suretiyle amerikan kapı elde edilmiş olur. Amerikan Panel Kapı alacak müşterilerimize tavsiyemiz; panel kapının kilit, kol, menteşe bölgelerinin ahşap olmasına dikkat etmelidirler.

  Masif kapı, iki yüzü MDF üzerine ahşap kaplama preslenmiş, görünüm bakımından diğer kapılardan ayrılır. Üçlü menteşe sistemi ile montaj yapıldığından sarkma söz konusu olmamaktadır. Çeşit bakımından zengindir. Her türlü ahşap yüzeyin mekanlarınıza yansımasını sağlar. Ahşap Kaplama Masif Kapı zannedildiği gibi tamamı ağaçtan yapılmış masif kapı değildir. İlerleyen teknoloji ile ağaç ürünlerinin işlenmesi ile elde edilmiş parçaların bir araya getirilmesiye el edilir.

  Lake kapı, köknar ağaçın üzerine 8mm MDF malzemenin preslenmesi ile oluşmaktadır.Üzerine uygulanacak motif, desen müşteri ile üretici arasındadır. Renk kartele grubunda sınır tanımayan firmamız istediğiniz her renkte size yardımcı olacaktır.

imza-logo